Dlaczego my?

Korzystając z bogatego doświadczenia i profesjonalizmu naszych wykładowców pragniemy efektywnie pomagać w rozwoju osobistym i zawodowym, poszerzać horyzonty językowe i kulturowe, a także otwierać przed wszystkimi nowe możliwości. No bo jeśli nie my to kto?

Pracownicy naszej szkoły to profesjonalni wykładowcy akademiccy, niektórzy ze stopniem doktora oraz doświadczeni lektorzy językowi, którzy prezentują zarówno bogatą wiedzę merytoryczną jak i praktyczną w nauczaniu języków obcych. Jako profesjonaliści do swojej pracy podchodzą zawsze z najwyższym zaangażowaniem, przygotowując ciekawe zajęcia zawsze dokładnie dopasowane do potrzeb naszych kursantów. Dzięki temu, że wielu z naszych nauczycieli ma przygotowanie metodyczne ich zajęcia stoją nie tylko na najwyższym poziomie językowym ale także merytorycznym. Pracownicy naszej szkoły nieustannie podwyższają swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach, warsztatach i szkoleniach, a także zdobywając kolejne stopnie naukowe. Nasi pracownicy to wyjątkowe połączenie profesjonalizmu, rzetelności z otwartością i kreatywnością.

Pamiętając o tym, że zajęcia językowe muszą być efektywne i atrakcyjne staramy się wyposażyć naszych uczniów nie tylko w niezbędną wiedze, ale także w techniki pozwalające na samodzielną naukę ulubionego języka obcego. W naszym nauczaniu z powodzeniem łączymy przyjemne z pożytecznym i staramy się aby nasi uczniowie skutecznie potrafili wykorzystać zdobytą wiedzę w codziennym użyciu języka poza klasą. Dzięki naszym zajęciom rozwijana jest nie tylko wiedza językowa ale także motywacja, samodzielność i świadomość innych kultur.

Jako że sami uczyliśmy się i nadal uczymy się języków obcych, w naszej pracy stawiamy na aktywny i bezpośredni kontakt z kursantem. Mając wieloletnie doświadczenie w kształceniu nauczycieli języków obcych (większość nauczycieli uczących w innych szkołach to nasi wychowankowie) i nauczania wiemy, że nie ma jednej cudownej metody, która uniwersalnie odpowie na wszystkie potrzeby naszych uczniów. Zamiast tego staramy się jak najlepiej poznać naszych uczniów i biorąc pod uwagę ich cechy indywidualne dopasować proces nauczania do ich możliwości i potrzeb. Wiemy też, że język to komunikacja, dlatego w naszej szkole stawiamy przede wszystkim na komunikatywne nauczanie języka, które umożliwi naszym uczniom efektywne, płynne i poprawne posługiwanie się językiem obcym w każdej sytuacji życiowej. Jesteśmy otwarci na zmiany i sugestie, które pozwolą nam jak najlepiej odpowiedzieć na oczekiwania naszych uczniów.

Nasze codzienne zajęcia urozmaicamy kursami i materiałami zamieszczanymi na naszej stornie internetowej, na której znajdą Państwo także informacje z życia szkoły, informacje o warsztatach i szkoleniach, a także wszystkie nowości w naszej ofercie.

Ceniąc sobie lojalność naszych kursantów proponujemy Państwu Kartę Stałego Słuchacza naszej szkoły, która pozwala cieszyć się szczególnymi przywilejami podczas zapisów na kolejne kursy organizowane przez naszą szkołę.