Korzystając z bogatego doświadczenia i profesjonalizmu naszych wykładowców  pragniemy efektywnie pomagać w rozwoju osobistym i zawodowym,  poszerzać horyzonty językowe i kulturowe, a także otwierać przed wszystkimi nowe możliwości. No bo jeśli nie my to kto?

Pracownicy naszej szkoły to profesjonalni i doświadczeni wykładowcy akademiccy, niektórzy ze stopniem doktora, którzy prezentują zarówno bogatą wiedzę merytoryczną jak i praktyczną w nauczaniu języków obcych. Jako profesjonaliści do swojej pracy podchodzą zawsze z najwyższym zaangażowaniem, przygotowując ciekawe zajęcia zawsze dokładnie dopasowane do potrzeb naszych kursantów. Dzięki temu, że wielu z naszych nauczycieli ma przygotowanie metodyczne ich zajęcia stoją nie tylko na najwyższym poziomie językowym ale także merytorycznym. Pracownicy naszej szkoły nieustannie podwyższają swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach, warsztatach i szkoleniach, a także zdobywając kolejne stopnie naukowe. Nasi pracownicy to wyjątkowe połączenie profesjonalizmu, rzetelności z otwartością i kreatywnością.

REGULAMIN AKADEMICKIEGO CENTRUM JĘZYKOWEGO

ZARZĄDZENIE NR 148/2015 w sprawie Regulaminu Akademickiego Centrum Językowego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie